![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQFkJAhZFl-8pdMncIHfc2-vc3luJqa0IJZPSZKQqoRbi4CmHlnOiV0nPfLPtHaCG-6Wo4ep5RWfgTuP6gfM9pSsFKGQQmhlIRkOPSyzsWBgc1L96VjO0NwPDNbzSTv6tptgh8Z5ZWXvs/s200/shakhtar+kubok+uefa.jpg)
Полісся вітає Донбас із великою перемогою! Українська команда перемогла в Істанбулі 2-1, здобувши останній в історії кубок УЄФА та перший справжній великий футбольний трофей держави. Дасть Бог, колись великими перемогами потішать уболівальників і футбольні клуби Полісся.
Ukrainian FC Shakhtar Donetsk, Donbas, is getting the last UEFA cup!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiaoTd0cxs0RFFYTFctteKwp2WoXd5ykYZf5qh0xDMZWkojFJvsl7n8NA0EyWMpONjdixpNG3_fogQnMLUVaFfmjJ1ZQUiOPaCYoEqcqxKU2lCr1mK9pAWZ8vN_BvJI_wu_p9_H0iz5go/s200/shahtar+donbas.jpg)
ШАХТАРІ МОЛОДЦІ!
Фото: www.champion.com.ua та www.ua-football.com
0 comments:
Дописати коментар