Чернігів: афіша, Віденський бал у театрі Шевченка

25 грудня о 19 год. Чернігів стає центром аристократичної культури, адже у приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відчиняться двері для найгалантніших кавалерів та найвродливіших дам – учасників Першого Віденського балу в місті Чернігові...

Віденський бал у Чернігові є заключною частиною благодійної акції “Подаруй дитині казку”, спрямованої на оснащення хореографічного залу для танцювального колективу “Мрія” при школі-інтернаті ім. Ю. Коцюбинського, повідомляє "Чернігівський монітор".

Організатори, якими виступають Чернігівський обласний осередок ВМГО “Студентська республіка” і клуб спортивного бального та східного танців “Вікторія”, не дивлячись на те, що аналогічні заходи вже проводилися у нашому місті, пропонують Вам уявити себе в атмосфері старої доброї Європи: епохи балів, аристократів, етики та естетики, продемонструвати знання етикету, примірити на себе костюм справжнього джентльмена або леді, пригадати власні танцювальні навички, завести нові цікаві знайомства, та запевняють, що на кожного учасника чекає безліч небачених досі приємних несподіванок!
Однією з головних подій заходу стане аукціон, на якому будуть представлені картини та фотороботи талановитих українських авторів. Провідна тематика творів – “Світ очима дітей”.
На гостей чекає багато сюрпризів – танок дебютантів, майстер-клас від зірок шоу-проекту “Танцюю для тебе” Євгенії Колісниченко та Олександра Охрименка.
Почесний гість балу – 3-х кратний чемпіон України, чемпіон світу з бального танцю Ярослав Перепеча.
Звісно ж, невід’ємним атрибутом заходів подібного рівню є фраки і бальні сукні, конферансьє і балетмейстер, класична музика і благородні вальс та полонез.
Протягом вечора на балу прозвучать класичні твори у виконанні духового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України – керівник центру Заслужений артист України, підполковник Володимир Дашковський.

…Під бризки шампанського, живу музику, сніжним зимовим вечором, ми чекаємо Вас на цій чудовій події, котра стане новим кроком у культурній історії міста! Для замовлення запрошень звертатись до Антона Приходька за телефоном (050)16-91980

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся