Заняття для дошкільників та учнів молодших і старших класів школи

Погодні умови на Поліссі залишаються складними. По всій території спостерігається досить холодна погода. Тому нагадуємо, що за температури - 20 градусів та нижче скасовуються всі заняття для дошкільників у садочках та інших дошкільних навчальних закладах для дітей.

Якщо ж температура сягає – 24 градусів, то мають бути скасовані будь-які шкільні заняття також і для учнів старших класів школи (відміняються в т.ч. і практичні заняття, лабораторні, інтегровані заняття, факультативні, заняття з фізкультури тощо). Не можна проводити й інші спеціалізовані заняття для дошкільників (логопедичні заняття для дошкільнят, спеціальні тренінгові й виховні заняття, релігійні уроки тощо).

Особливе значення дотримання температурних вимог щодо занять для дошкільників має в сільський місцевості Полісся, адже останніми днями мороз сягає мінус 30 градусів, а на Волині, зокрема в Камінь-Каширському районі, стовпчик термометра падає і до -35 градусів!

За повідомленням МОЗ України, станом на 26 січня від сильних холодів на Західному Поліссі загинули вже 32 людей.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся