ТОВ "Поштовий клуб плюс", "Пошторг", "Поштовий магазин" - неіснуючі призи та реальні гроші поліщуків

Варто бути вкрай обережними з будь-якими конкурсами та призами від маловідомих фірм, серед яких особливою активністю вирізняється ТОВ "Поштовий клуб плюс". Це товариство ще донедавна мало офіційний сайт postclub-plus.com.уа, за допомогою якого здійснювало свої махінації. Проте особливо постраждали від шахраїв довірливі люди у поліських селах, які спокусилися не на інтернет-оголошення, а на газетну рекламу "Поштового клубу"...

Схема роботи цього ТОВ "Поштовий клуб плюс" проста й ідентична іншим "книжковим" шахраям. Такий "Поштовий клуб" незаконно дістає базу даних користувачів подібних послуг та надсилає людини листа, в якому жирним шрифтом зазначено, що пані Поліщук Марія Петрівна виграла неймовірний приз - автомобіль! Аби його отримати, людина має надіслати протягом певної кількості днів на адресу цього "Поштового клубу плюс" такий собі "сертифікат". Дрібний шрифтом в умовах прописано, що начебто "переможець" має придбати в ТОВ "Поштовий клуб плюс" якийсь іще книжковий непотріб за великі гроші (в середньому 60-90 грн.), щоб у подальшому "взяти участь" у міфічному майбутньому розіграші і таке інше.

У результаті нехитрого шахрайства люди на Поліссі та в інших краях сплачують такому ТОВ "Поштовий клуб плюс" свої гроші, в кращому разі отримуючи взамін лише дешеву макулатуру, але аж ніяк не анонсований суперприз. Подібно працює також і ТОВ "Пошторг", що торгує косметикою та маскується під торгову марку "Укрпошти", "Поштовий магазин" та інші.

---
Чтобы получить информацию на русском языке, ищите: ООО "Почтовый клуб плюс", "Почторг", "Почтовый магазин", почтовые жулики.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:64 comments:

Анонім сказав...

Пришло такое письмо...

Анонім сказав...

Угу, аж два!!! Сначала внедорожник якобы выиграл - я их в игнор, а сейчас 150К гривен. =) Интересно, еще будут бумагу зря тратить, или успокоятся?

Паша сказав...

і мені в ніжин приїхав цей поштовий клуб, скільки ж ці суки людей дурять?????

Пінчук Ірина сказав...

а нам у Ковель приїхав цілий джип від ТОВ "ПОШТОВИЙ МАГАЗИН"-)))))

Анонім сказав...

вони всім пишуть, що ви виграли позашляховик, і для отримання неймовірного призу треба зробити замовлення принаймні одного товару, який в декілька раз дорожчий, ніж в магазині. Прикро, але багато людей в це вірить,особливо похилого віку, а безпринципні особи наживаються на їх наївності.

Анонім сказав...

раз они так в открытую дурят людей,по всей стране,почему власти их не остановят??

Ирина сказав...

Мне тоже пришло уже второе письмо :-)

Анонім сказав...

И что єто кидалово да
???

Анонім сказав...

тоже получил такое письмо, и сразу понял что это лохотрон! жалко людей которые ведутся на такой обман. давить надо гребаных бизнесменов которые таким образом зарабатывают деньги!

Анонім сказав...

я теж получила такі листи..раз відправила ...прийшли товари ...відправила товари назад..гроші так і неповернулись..но листи так іприходять))

Анонім сказав...

Стріляти цих мерзотників потрібно!

Анонім сказав...

Мне тоже пришло Типа что вы выиграли 150к.)))) но тут сразу что бы одержать их Сделайте заказ Хыыыыыыы смешно!!!! Просто если бы власть была бы норм тогда она не допускала бы такова. Но Я думаю что власти там тоже замешанные!!! Бесплатного ничего нету даже сыр в мышеловке и то за него надо заплатить чтобы его туда положить. Не давайте им шанса просто игнорируйте такие письма!!! Или советуйтесь с Юридическими лицами.

Анонім сказав...

3 роки назад вони також відсилали таке.......... це ті самі люди, тільки вони міняють назву компанії шоб їх не злапали за вуха...

Анонім сказав...

Здраствуйте всем!
Я могу добавить что не только ТОВ "ПОШТОВИЙ МАГАЗИН", ТОВ "Поштовий клуб плюс",ТОВ"Пошторг", "Поштовий магазин" но и "Евродирект", "Книжный Клуб" делаю лохами нас всех. А мы от своей бедности ведемся на это. Думаем что кто - то в этой жизни нам на ШАРУ что - то подарит . ТАКОГО В МИРЕ НЕ БЫВАЕТ!!!!

Анонім сказав...

Что нам делать?прислали лист а я не знаю как отправлять,люди подскажите!)

Анонім сказав...

Мне тоже пришло подобное сообщение
Сейчас я стала победителем автомобиля))))
А в "книжном клубе" заказала пару книг, получила, но не оплатила Получилась, своего рода месть ))))

Анонім сказав...

Пришло письмо. Выиграла внедорожник и еще плюс к этому 150000 грн. Но надо заказать книги. Это письмо 5 наверное. Один раз заказала, но на почту не пошла за посылкой. Люди будьте аккуратны. Нам наши деньги очень дорогр достаются.

Анонім сказав...

підарасня кароче кажучи

Анонім сказав...

давить гадов надо

Анонім сказав...

))))))))))))))))))))))) а я то думала, мне тоже сегодня пришло

Анонім сказав...

ПОШТОРГ!!!! Цей ПОШТОРГ я їх питаю звідки ви кажу мій адрес взяли, і там баба каже що акція в них така шоб люди ще більше в той блядський ПОШТОРГ писали люди - так вони то знайомих своїх адреси щей щоб давали!!!!!! Правильна тут люди пишуть що треба вже їх за яйця брать всіх цих поштовиків!!!!!

Анонім сказав...

И я сегодня стала обладателем внедорожника!!!!!
Закажу-ка что-то подороже и побольше, чтоб наверняка выиграть и ноутбук, и путёвку на двоих в Трускавец! И как кто-то правильно написал, получать на почту НЕ ПОЙДУУУУУ!!!!!

Анонім сказав...

Закажу-ка что-то подороже и побольше, чтоб наверняка выиграть и ноутбук, и путёвку на двоих в Трускавец! И как кто-то правильно написал, получать на почту НЕ ПОЙДУУУУУ!!!!!

Анонім сказав...

А я бачу, що нас переможців назбиралася серйозна команда. Сьогодні я отримав повідомлення, що виграв сучасний позашляховик вартістю 150 000 грн.(навіть не уявляю: невже PRADO за такі гроші?)А ще додатково можна путівку на двоїх в Трускавець і взяти участь в розіграші одного з трьох ноутбуків. Пишіть, будь ласка повідомлення сюди, хто ще отримував подібні листи!!!

Анонім сказав...

Падлюки.... А яка ж солодка мрія - халява....

Дарко сказав...

за такие деньги только китайкая фигня. мне вот сегодня тоже письмецо пришло. но я то знаю весь этот развод и не ведусь
З.Ы. а про книжный клуб (если имеется в виду Клуб семейного досуга) ничего плохого сказать не могу. В розыгрыш конечно мало верится, но зато книги у них недорогие

Анонім сказав...

Да,книжный клуб-это здорово и не дорого!)))

Анонім сказав...

я тоже получил такое письмо с сучасным внедорожником. Срасу понял что лохотрон.для интереса проверил цены на предлагаемый дополнительный товар. например ОКОВИТ экстракт черники предлагают 82 грн в аптеке стоит 11.30. ПАДЛЮКИ

Анонім сказав...

Тоже получили такое письмо, внедорожник уже на пути к нам :)))

Анонім сказав...

Вот и мне сегодня пришло аналогичное разводное письмо - я обладатель современного внедорожника ,люди берегитесь!)))

Анонім сказав...

Я не особый любитель через каталоги покупать, но некоторые товары действительно дешевле бывают чем в магазинах. Я любитель книги заказывать и мне удобно, вместо поездки на книжный рынок заказать всю необходимою литературу таким способом.

Анонім сказав...

Я согласна! Не всем покупать через каталоги! Но есть люди кому такое подходит. Мне например в Черкасскую область удобно именно через каталог заказывать. Тем более доставка достаточно быстро ко мне. И товары в каталоге в нашем городке не всегда можно найти!

Анонім сказав...

Люди, вам повилазило? Там все чітко написано, читайте не лише великими літерами, а й дрібним шрифтом)) Для таких дурнів як ви рекламу роблять.
А читаючі купляють продукти по каталогу і спокінйенько собі отримують, якщо їм що треба. я купляв пару раз жінці подарунки і нічого. Все отримав. Може коли ще що й виграю! А вони ротя роззявили на виграш гага

Анонім сказав...

МНЕ ТОЖЕ ПРИШЕЛ ЭТОТ РАЗВОД!!!!!!!!!!!!!!!НЕ ВЕДИТЕСЬ

Анонім сказав...

сегодня получила письмо,что якобы выиграла авто.спасибо вам люди за комментарии.а у тех ,кто занимается таким разводом-руки и ноги отваляться в ближайшее время.

Анонім сказав...

тоже получил от пид.... письмо

Анонім сказав...

Главное прочитать,то что в конверте там все четко написано. Ну и люди, дурят людей и не краснеют.

Анонім сказав...

Привет миллионеры!!!Я тоже с вами могу прокатится на внедорожнике:-)),так что айда кататься!

Анонім сказав...

Якими треба бути Жоростокими людьми, щоб так знущатися з народу. За це треба їх притягнути до криміналу. І нащо дивиться наш призидент.

Анонім сказав...

вот суки а я думал внатуре выиграл 150 штук или тачку)))Пидары ёбаные ... только обрадовали))Лохотронище))

Анонім сказав...

Всем привет!) Принимайте в компанию.) Тоже счастливый обладатель внедорожника. Заказ, естественно, сделала, но не пойду..)

Анонім сказав...

Люди, делайте заказы!!! и по больше, может меньше писать нам будут! (естевственно от заказа отказывайтесь после того как он прийдёт на почту!) Спс за внимание! Всем успехов! Я мирный житель! )))) Антон.

Анонім сказав...

Дуже важко. але треба було б раніше зрозуміти, що таких простолюдів пошивають у дурні, як ми. Не даром кажуть: що безплатний сир у мишоловці.
Дуже боляче, що такі, як вони зостаються без відповідні, але й на старуху наступає проруха, так і на них теж.

Анонім сказав...

Підтримую Антона! Мені бабцю ПОШТОРГ теж розводить у Чернігові падлюки. Добре що мені показала. Замовлю побільше а далі відмовлюся платить!

Анонім сказав...

Пошторг - наверное, лучшая в Украине компания почтовой торговли. Мало того, что розыгрыши реально проводятся, а не раздают призы своим родственникам, так еще и скидки приходят постоянно по праздникам и не надо ничего дополнительно покупать, а можно хорошо сэкономить

Анонім сказав...

По качеству товаров к Пошторгу меньше всего вопросов. В акциях, конечно, не может каждый выиграть и вместо того, что бы злиться на весь мир, я радуюсь за пожилого человека из небольшого села, которому те 10 000 грн помогут хорошо жить на протяжении года

Анонім сказав...

Нашли левого!!!! Да у Пошторга показывают по интернету розыгрыши, а вы говорите - лохотрон!!!!Много компаний действительно пытаются кинуть своих клиентов!!! Зачем тогда показывать все эти розыгрыши, если они нечестные?! Вы очень однобоко все смотрите на вещи!!!

Анонім сказав...

О4ередная непонятная статья основанная на домыслах автора, а не фактах! Пошторг - солидная компания, которая на рынке Украины уже очень давно! За нарушения законодательства и многочисленные жалобы ихз бы прикрыли сразу, а они продолжают работать и я делаю вывод, 4то ничего не законного в их работе нет!

Павло Третій сказав...

Опа дивіться всі - ОСТАННІ 4 коментарі - явно чувак з Пошторга старається......:))) А вушка то стирчать ой стирчать:))

Анонім сказав...

Вы все пишете такой бред...Хотите и рыбку сьесть и нах*й сесть)Это сетевой маркетинг,а значит то,что каждый покупает товар и лишь один получает приз.1000 человек внесли 130гр.=130.000/10000ч внесли по 130гр.=1.300000,естественно один из 10000 получит приз,а вы все хотите по машине заплатив 130 гр..,или денежный приз.Нет смысла им жадничать,ведь они зарабатывают большие суммы денег на этом.Хотя шансы равны нулю на приз большой,потому что только некоторые из 10.000 станут обладателями приза.а остальные будут писать подобные речи...Каждый из Вас употребляет спиртные напитки и они не идут на пользу в больших обьемах но все же вы тратите на это деньги и при этом только получаете плохое и никаких шансов нет на хорошое...Так лучше эти деньги выделить на такой приз и может быть кому то улыбнется удача...Вам выбирать что делать,а слушать толпу это глупо,сами осмыслите все.У кого нет и на хлеб тот естественно не будет хотеть тратить на подобное...Удачи.

Анонім сказав...

ПОШТОРГ - гандони й жульйо, не вірте люди ті всі гандони нас обманюють як ото баранів!!! Пора заступи брать і під сраку цих пошторгів усіх!!!!!!

Анонім сказав...

не знаю, про що ви, панове, але я з пошторгом знайомий вже роки три, замовляв товари через каталог. Жодного обману - все чесно і прозоро. Посилка приходила вчасно, товари були як і описано. А що у розіграші не повезло то це діло таке, життєве

Анонім сказав...

Не знаю о чем вы товарищи, тут сказано вскольз о пошторге, так вот хочу вам сказать, что компания Пошторг.UA в самом деле проводит розыгрышы, которые можно посмотреть в свободном доступе в интернете. и призы получают самые реальные люди. Так что не надо ля-ля. Может кто-то и дурит, но эта компания точно нет.

Анонім сказав...

Гадини ще й самі себе рекламують!!!! ПОШТОРГ розводить ВАС НА БАБЛО!!!!!

Анонім сказав...

Не знаю, я в пошторгі косметику і чай заказую, все нормально приходить, ніхто ні в чому не обманює мене

Анонім сказав...

Не забудьте кожен відправити заяву на заборону використання персональних даних. Дані поштові клуби використовують прізвища, ім'я, по батькові, адреси та інші персональні дані кожного з вас НЕЗАКОННО. Ви їм цього права не давали. Якщо переписка з вами після цього не припиниться - подавайте в суд на цей клуб за незаконне використання ваших персональних даних.

Анонім сказав...

Сегодня получила письменные поздравления и визу на 295 000 грн.
Ха-ха! Муж сразу сел за компьютер и максимум найденного об акции - http://postclub.com.ua/principle-enactment/act/for-postrules.html
Интересно то, что вся эта чепуха идёт через журнал "люблю готовить"
Здобуткы Майдану, однако...

гость сказав...

Мені також сьогодні прийшло, добре що є така штука я інтернет, де можна все прочитати та зрозуміти. А в кого йго немає? Шкода людей які витратили на їхню дурню гроші!

Анонім сказав...

Прийшло повідомлення. Було написано що я виграв 325К грн. Нічого не сталось, нічого я не виграла. Це ЛОХОТРОН!!!

Unknown сказав...

сколько можно обманывать?

Анонім сказав...

Получила моя бабуля письмо и радостно притащила его мне, выигрыш 325 000грн )))) Открываю интернет, а тааааам....., в общем, так и расчитано, на стариков (у них интернета нет), предупреждайте своих близких, чтоб не попались на удочку этим уродам!!!

Илья соболев сказав...

Если б не заглянул на сайт,то стал бы обладателем приза!??? А теперь—счастлив:спасибо интернету

Анонім сказав...

Блин народ у меня таких писем куча,я со своей мамой сказали один и тот же адрес по телефону буквально разница в пару минут они и не обратили внимание что одинаковый адрес,розводилы всякие,не ведитесь.

Анонім сказав...

А СБУ не пробувало зайнятися, доки нас будуть надурювати.

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся