БАЗАР АВТО: продажа, купівля б/у авто на базарі Чернігова

БАЗАР АВТО (Чернігівський автобазар вживаних авто)
Оголошення про продаж та купівлю нових і б/у авто, в т. ч. легкових авто та вантажних, мотоциклів, у місті Чернігів можна знайти в інтернеті на сайті БАЗАР АВТО Чернігів. Окрім інформації про власне авто, ресурс БАЗАР АВТО (віртуальний чернігівський авторинок) подає також актуальні ціни на автомобілі, їхні фото та контакти продавців і покупців.
Чернігівський автобазар: подивитися оголошення про продаж і купівлю авто в Чернігові можна за цією адресою: БАЗАР АВТО.
---
Чтобы получить информацию по-русски, ищите – БАЗАР АВТО: продажа и покупка новых и б/у авто в Чернигове, объявления, цены на авто, адреса, фото, черниговский автобазар, авторынок.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся