Українські ВЕСІЛЬНІ пісні: СКАЧАТИ безкоштовно народні поліські пісні

Де можна дізнатися про історію, безплатно послухати онлайн чи безкоштовно скачать популярні народні весільні пісні з Полісся та інших країв?

З наукового погляду весільні пісні — це різновид традиційної родинної та обрядової народної пісенності, що виступає як обов'язковий елемент будь-якого українського весілля. Власне поєднання весільних пісень з іншими весільними обрядами (такими як заручини, сватання, весільні вінки й коровай, викуп молодої тощо) й вирізняє весільні пісні серед інших популярних пісень, які співаються на весіллях на Поліссі та всій Україні.

У теперішній час народні весільні пісні - одне з яскравих свідчень того, що традиційне поліське весілля, як і сотні років тому, є по суті великим сценічним дійством: зі своїми ролями, переодяганням героїв, певною послідовністю актів. Найкращі українські весільні пісні дійшли до нас із досить давніх часів. Зокрема, весільна пісня згадується в книгах 17 й 18 століть, а перші записи власне текстів весільних пісень датовані 19 століттям.

Безкоштовно скачати весільні пісні можна сьогодні з інтернету у форматі mp3. Найкращі українські весільні пісні бесплатно доступні також і для онлайн прослуховування.

тема: де скачати весільні пісні

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся