Виїзд у Поліський заповідник та Овруч з Києва

Календар мандрівок: 24-25.04.2010 р. екскурсія в Поліський заповідник від київського туроператора.

foto: polisky zapovidnykГрупова подорож з Києва у Поліський заповідник на вихідні - 24-25 квітня. Виїзд з Києва мікроавтобусом в п'ятницю ввечері 23 квітня, поселення в автентичних гостьових будиночках Поліського національного заповідника. На ранок - екскурсія до діючого водяного млину в селі Селезівка, огляд справжніх лісових бортів, зібрання священних жертовних каменів та ідолів, незайманих пралісів Полісся. Якщо ж пощастить - унікальна можливість почути й побачити культового поліського птаха під час токування глухарів...

У програмі подорожі в Поліський національний заповідник також сауна, відвідання музею заповідника, виїзд у поліське село Побичі, оглядова екскурсія по місту Овруч. Повернення до Києва в неділю близьку 21 год. Вартість екскурсії на вихідні 2 дні / 2 ночі включно з проїздом до Поліського заповідника, проживанням у будиночках, 2-х разовим харчуванням, послугами гіда та страхуванням - 750 гривень. Обов'якова наявність при собі паспорта.

Докладніше читайте екскурсії в Поліський заповідник, а також про токування глухарів на Поліссі.

Для того щоб подати заявку на подорож до Поліського заповідника, необхідно скачати Анкету туриста, заповнити її та надіслати на адресу icpolissya@gmail.com не пізніше 11 години ранку 23 квітня 2010 року.

Календар інших подорожей і екскурсій на Полісся.

Тема: поїздка в Поліський заповідник

---
:: Чтобы получить информацию на русском языке ищите: экскурсионная поездка в Полесский заповедник, выезд 24-25 апреля 2010 года.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:2 comments:

Анонім сказав...

Глухарі рулять!!

Shurshak сказав...

А можна більше інфи про доміки?

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся