ЗАВОД МДФ у Коростені першим на Поліссі та в Україні вироблятиме МДФ і ХДФ панелі

Бізнес: Коростень, Житомирська область - новий завод з виробництва МДФ і ХДФ-панелей.
foto: v korosteni У серпні 2010 року київська компанія "Арт-Прогрес" планує ввести в експлуатацію в місті Коростень перший на Поліссі завод МДФ і ХДФ-плит (від англ. Medium Density Fiberboard - деревоволокнисті плити середньої щільності та High Density Fiberboard - деревоволокнисті плити високої щільності).

Загальна сума інвестицій в новий завод у Коростені сягає 120 млн. євро...

Фінансування проекту здійснюється коштом кредитної лінії, відкритої бельгійським Fortis Bank київському "Альфа-Банку" під гарантії експортно-кредитного агентства Euler Hermes Kreditversicherungs AG, що підтримав іншого виробника обладнання для виробництва плитовидного матеріалу деревообробної промисловості з Німеччини.

На новий завод у Коростені поставлено лінію охолодження та штабелескладання, лінію кінцевої обробки, пакувальну лінію фірми SHS, сучасну складську техніку.

Проектна потужність заводу в Коростені складе 300 тис. куб. метрів МДФ і ХДФ плит на рік або 900 куб. метрів на добу. Сировина для виробництва на коростеньскому заводі МДФ та ХДФ панелей - круглий ліс хвойних порід з невеликою часткою відходів лісо-та деревообробки (обрізки, тирса, стружка).
Будівництво нового МДФ і ХДФ заводу в Коростені на площі в 40 гектарів почалося ще в липні 2008 року, а запустити підприємство передбачалося в травні цього року. Проте з огляду на несприятливе для будівництва погодні умови взимку 2009 - 2010 років запуск МДФ-ХДФ заводу в Коростені перенесено на серпень поточного року.
За матеріалами газети КоммерсантЪ.

Тема: Коростеньський завод МДФ

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся