ЖИТОМИР НОВИНИ: 40 тролейбусів із Києва в Житомирі

Чи з'являться київські тролейбуси в Житомирі?

foto: jitomir troleybus На тлі підготовки до підвищення цін за проїхд у міському транспорті, мер Житомира Володимир Дебой веде перемовини з Києвом щодо придбання в столиці 40 вживаних тролейбусів підприємства "Київпастранс" виробництва 2000 - 2002 років, що дозволить відновити роботу депо №1...

При цьому, за словами мера Житомира, за придбані раніше на Поділлі 5 беушних трамваїв влада Житомира досі не розрахувалася. Більше мільйона гривень мусить відправитися до Вінниці, швидше за все, лише в березні після чергової сесії міськради, на якій буде розглянуто уточнений бюджет і розподілені 3 мільйони гривень перевиконання міськбюджету.

Крім того, як розповів під час громадських слухань з приводу підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті заступник мера Житомира Іван Заінчковський, до Євро-2012 галицький завод ЛАЗ має повністю оновити в Києві його пересувний склад - і тролейбуси, і автобуси. До кінця року ЛАЗ випустить більше 2 тисяч одиниць нових сучасних моделей, що працюватимуть за стандартом євро-4, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах).

Ціна придбаних у Київтрансу машин має бути суттєво меншою, ніж нових.

Також Заінчковський повідомив, що на сьогодні Житомир веде також переговори і з Львівським автобусним заводом. Маючи конкретні пропозиції, житомирська влада вивчає фінансові можливості міста з придбання на умовах фінансового лізингу нових тролейбусів.

Ціна 1 тролейбусу станом на 1 лютого склала 1 млн. 250 тис. грн. При цьому нові тролейбуси споживають на 25-28% менше енергії.

- Це питання не завтрашнього дня, ми будемо розглядати його трохи пізніше, - сказав заступник мера, підкресливши, що, поповнивши таким чином пересувний склад у Житомирі, з'явиться можливість відновити повноцінну роботу закритого сьогодні депо-1.

Як відомо, зараз житомирські власті також прагнуть підняти ціну проїзду в тролейбусі з 1 до 1,5 грн.

За інформацією:"Журнала Житомира".

Тема: Житомир новини - б/у тролейбуси з Києва

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся