Інститут сільського господарства Полісся НААНУ

Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук України (УААН).

foto: Інститут Полісся НААНУ – це державна науково-дослідна установа, яка розробляє наукові основи розвитку сільського господарства на Поліссі та здійснює наукове забезпечення ведення сільськогосподарського виробництва, зокрема розведення хмелю та виробництва пива. Інститут Полісся НААНУ було засновано ще в 1976 році в селі Грозине Коростенського району Житомирської області...

Сьогодні до складу Інституту Полісся входить 3 бази – в містах Житомирі, Коростені і Любарі(Чорторійське дослідне поле), а також дослідне господарство "Нова Перемога".

Відповідно до напрямків своєї науково-виробничої діяльності в Інституті Полісся функціонує 13 наукових відділів та 12 лабораторій.

Зокрема, в Інституті Полісся діють балансово-лізіметрична станція, комплекс з мікроклонального розмноження картоплі, фізіологічне подвір'я для проведення досліджень з питань тваринництва, чеська лабораторія з визначення якості кормів і тваринницької продукції, американо-індійський аналітичний комплекс для експрес-аналізу якості сільськогосподарської продукції (методи інфрачервоної спектрометрії), лабораторія оцінки якості льонопродукції, лабораторія біохімії хмелю та пива, низка лабораторій агрохімічного спрямування; атомно-абсорбційний спектрофотометр, ріогенний та газовий хромотографи.

З 1998 року Інститут Полісся є головною науковою установою Центру наукового забезпечення АПВ Житомирської області. В Інституті працюють 7 докторів та 35 кандидатів наук.

З 2002 року при Інституті діє аспірантура зі спеціальностей 06.01.01 "Загальне землеробство" та 05.18.03 "Первинна обробка та зберігання продуктів рослинництва".

Інститут Полісся бере участь у виконанні 19 науково-технічних програм НААНУ, зокрема саме він є головною установою з виконання НТП НААНУ "Хміль".

Координати Інституту Полісся:

Київське шосе, 131, м. Житомир, 10007, Україна
Телефон: (0412) 42-92-31, факс% (0412) 42-92-27
Е-mail: isgpo_zt@ukr.net
Сайт: http://isgp.org.ua

Тема: інститут Полісся НААНУ

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:2 comments:

Анонім сказав...

Самі алкоголіки в тому інституті, особливо Калюжний синюк

Анонім сказав...

9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся