Православне та греко-католицьке Різдво Христове: святкування на Поліссі

Православні та греко-католики Полісся святкують світлий праздник Різдва.

foto: pravoslavne rizdvo Вірні православних церков і греко-католики на Поліссі відзначають Надвечір'я, Різдво Христове та Собор Пресвятої Богородиці.
Божественні літургії на чолі з Патріархом Київським пройдуть у православному Володимирському кафедральному соборі Києва, а також у діючих храмах Полісся всіх православних парафій - УПЦ Київського та Московського патріархатів, Української автокефальної православної церкви, Білоруської та Російської православної церкви. Різдвяну службу Божу у столичному храмі святого Василя відслужить також кардинал Української греко-католицької церкви...

Всенічне бдіння свята Різдва Христового розпочнеться 6 січня в кафедральному православному Володимирському соборі Києва о 17.00 одночасно з прямою трансляцією по "Першому Національному" каналу телебачення (УТ-1).

Божественна літургія з нагоди Різдва Христового пройде з 10 до 12.30 7 січня. Літургії у Києві відслужать також Митрополит УПЦ МП у Києво-Печерський Лаврі та Митрополит УАПЦ у церкві Св. Андрія Первозванного.

Головні урочистості за греко-католицьким обрядом розпочнуться о 9 ранку в церкві Св. Василя за участі Кардинала УГКЦ.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ - СЛАВІМО ЙОГО!

Тема: православні та греко-католики святкують Різдво.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:0 comments:

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия, Полесје. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, латиши Poļesje, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, греки Πολεσία, деякі євреї - פּאָלעסיע, вірмени Պոլեսիե, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2022 ІЦ Полісся